Share with Digital Poland :)

Digital Poland to blog video, z podróży po Polsce, wycieczek i tras turystycznych, zdjęcia, szlaki, drogi, cały kraj a czasem też inne kraje europejskie. Odwiedziliśmy wiele miejsc ale jeszcze dużo przed nami, najpierw robiliśmy to dla czystego funu ale przyszedł taki czas, że chcieliśmy podzielić się tym co widzieliśmy i gdzie byliśmy ze światem.

Na stronach jest też Kalendarz przyszłych wydarzeń podzielonych na kilka kategorii takich jak biegi, targi, imprezy, itd, staramy się uzupelniać na bieżąco ale jest tego tak dużo, że nawet tacy ” specjaliści ” jak my nie dają rady 😉

Jeśli chcesz coś zaproponować mieszkańcom tego wspaniałęgo kraju, dodać jakiś event, który tworzysz, wydarzenie, impreze, otwarcie, galerii, sklepu, premierię sztuki, książki, filmu, itd, you name it 😉

Jesteś właścicielem zamku, pałacu, hotelu, pensjonatu, noclegu, muzeum, lub jakiegoś ciekawego miejsca, którym chciałbyś się podzielić i namowić na odwiedziny, napisz do nas na ten adres.

W dziale Kartki, próbujemy promować ciekawe miejsca, w formie bardziej skompresowanej, bardziej wizualnej, skróconej i szybko docierającej do ośrodków decydujących 😉 chcesz promować swój biz, napisz do nas na ten adres.